O nás

Predstavujeme vám spoločnosť Argan Cosmetics s.r.o., vašu spoľahlivú cestu k prirodzenej kráse. Sme spojením slovenskej a marockej vášne pre krásu a starostlivosť o pleť.

Špecializujeme sa na dovoz arganového a opunciového oleja v 100% bio kvalite. Naše oleje sú získavané s najvyššou starostlivosťou a rešpektom k prírode a miestnym komunitám v Maroku. Sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, antioxidanty a vitamíny, čo ich robí ideálnymi pre omladzujúcu starostlivosť o pleť a vlasy.

Pri výbere našich produktov kladieme veľký dôraz na čistotu, účinnosť a ekologickú udržateľnosť. Sme hrdí na to, že môžeme prinášať našim zákazníkom len to najlepšie z prírody, bez akýchkoľvek chemických prísad či umelých konzervantov. V Argan Cosmetics veríme vo výnimočnú silu prírody a zároveň v spojenie kultúr a tradícií z rôznych kútov sveta.

Naša spoločnosť je založená na hodnotách ako dôvera, kvalita a udržateľnosť. Tešíme sa, že môžeme byť vaším spoľahlivým partnerom pri starostlivosti o vašu krásu a zdravie. Vyskúšajte naše produkty a objavte krásu prírody s Argan Cosmetics!