Arganový & opunciový olej 50 ml arganový olej, 15 ml opunciový olej

Značka: ArganCosmetics

Vyberte sa na cestu k zdravším vlasom a pokožke s našou kombináciou arganového a opunciového oleja. Tieto dva prírodné poklady z Maroka sme spojili, aby vám priniesli maximálnu starostlivosť a výhody pre vašu krásu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 49
38,95 € 28,95 € / ks
Arganový & opunciový olej 50 ml arganový olej, 15 ml opunciový olej
Značka: ArganCosmetics
argan opuncia 1 web
Tip
Doprava zadarmo 38,95 €
Natural
100 % prírodné
bez pridaných chemikálií
Bio
BIO kvalita
produkty s prírodným zložením
RAW
RAW
oleje lisované za studena
Eko
Ekologické
s ohľadom na životné prostredie

Prečo práve arganový a opunciový olej?

Arganový olej, známy ako "marocké zlato", je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a vitamín E, čo ho robí ideálnym pre hlbokú hydratáciu a regeneráciu vlasov, nechtov a pokožky. Jeho blahodárne účinky sú výnimočné, keďže poskytuje výživu, posilnenie a ochranu pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

arganový olej

Opunciový olej, označovaný ako "púštny diamant", je ďalším vzácny pokladom z Maroka. S jeho vysokým obsahom vitamínov, minerálov a esenciálnych mastných kyselín poskytuje hlbokú hydratáciu pleti, vypĺňa mimické vrásky a regeneruje vlasy a nechty. Jeho lahodná textúra a vynikajúce vlastnosti ho robia ideálnym doplnkom pre vašu každodennú beauty rutinu.

arganový olej

Čo môžete očakávať?

S touto kombináciou olejov môžete očakávať zdravšie, silnejšie vlasy, jemnejšiu, hydratovanú pokožku a minimalizáciu známok starnutia pleti.

Ich blahodárne účinky sa postarajú o to, aby ste sa cítili krásni zvnútra i zvonku.

arganový olej

 

Ako ich používať?

Aplikácia arganového a opunciového oleja je jednoduchá a pohodlná. Stačí naniesť niekoľko kvapiek oleja na vlasy alebo pokožku a jemne vmasírovať. Môžete ich použiť samostatne alebo ich kombinovať podľa vašich potrieb.

Objavte krásu Maroka

Nečakajte a objavte krásu prírodných olejov z Maroka s našou kombináciou arganového a opunciového oleja. Vaše vlasy a pokožka vám budú vďačné za tento krok k zdravšiemu a krajšiemu vzhľadu. Urobte si radosť a doprajte si túto vzácnu starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Eshop
Záruka: doživotná
Hmotnosť: 0.13 kg
Objem: Arganový olej 50 ml, Opunciový olej 15 ml